паб, Христофор, Львов, пиво, рокеры, панки, кафе

Forside продовжує розповідати про цікаві заклади нашої неньки-України. Ми побували у львівському панковому пабі «Христофор». Місце, де можна зустріти іноземців (бармен та офіціанти вільно розмовляють англійською, польською та російською мовами), місцевих рокерів і панкуватих хлопаків. Покровителем пабу є святий Христофор (його портрет знаходиться при вході), який є прихильником подорожуючих, водіїв, туристів та холостяків. Паб розташований на відстані трьох хвилин від Ратуші, але схований від більшості туристів.

1.jpg

6.jpg

Це один величезний зал з барною стійкою та столиками знадвору у теплу пору року. Якщо Ви шукаєте місце, де багато шумних компаній, транслюються рокові концерти і можна попити смачне українське пиво – Вам сюди. Forside по секрету отримав інформацію, якою ділиться зі своїми читачами, - тут з під барної стійки продають смачнючу настоянку власного виробництва. Але так як її нема в меню, то треба по змовницьки прищурити очі і замовити її у офіціанта.

9.jpg

12.jpg

13.jpg

І порада – замовте крильця. До пива саме то), але якщо не являєтесь прихильником паприкового екстріму, то уникайте «гострих крилець», бо вони таки правдиво панківські. Тепер про ціни – демократичні, а як на центр Львова – дуже демократичні. Час роботи – з 13.00 до 02.00 (нагадуєм, що більшість закладів у Львові працює лише до 22.00).

19.jpg

20.jpg

21.jpg

 Адреса: м. Львів, вул. Івана Федорова, 2 (поруч з "Дзиґою")

Спеціально для Forside,

Анна Гірна

Увага! Це не реклама. Ми пишемо лише про ті заклади, які здаються нам цікавими, естетичними та мають свою родзинку.

Добавить комментарий